Пропусната победа срещу „Роувърс“

Коментарите са изключени за Пропусната победа срещу „Роувърс“

„Куинс Парк“ пропусна възможността да запише първа победа в лигата. В събота на „Хемпдън“ срещу отбора на „Албиън Роувърс“ домакините поведоха с гол на Дейвисън още в 36-та минута. След едно хубаво разиграване отляво и точно центриране на Шон Бърнс в наказателното поле, Дейвисън изпревари защитника на гостите и прати топката във вратата на Нийл Пари. За съжаление обаче „паяците“ решиха през второто полувреме да пазят резултата и бяха наказани за това отдръпване. „Роувърс“ на два пъти уцелиха гредите при разбърквания в наказателното поле, а две минути преди края изравниха след един слаб удар към вратата на Бърнстингъл, при който топката рикошира от корите на Тони Куин и влезе в мрежата.

Днес от 21:45ч. ще се изиграе отложеният мач на „Куинс Парк“ срещу „Монтроуз“ на „Линкс Парк“.

„Куинс Парк“ – „Албиън Роувърс“ 1-1
1:0 Дейвисън – 50′, 1:1 Куин – 90′(аг)

“Куинс Парк”: 1. Бърнстингъл, 2. Галахър, 3. Бърнс, 4. Голд, 5. Фишър, 6. Лами, 7. Дейвисън (84), 8. Андерсън (80′), 9. Кийнън (86′), 10. Куин (79′), 11. Спитал.
Рез.: 20. Локхед, 12. Бръф, 14. Маккомиш, 15. Маквей (80′), 16. Гормли (84′), 17. Виктория, 18. Митчъл.