Разочарование в последните секунди срещу „Шайър“

Коментарите са изключени за Разочарование в последните секунди срещу „Шайър“

Ladbrokes
Резервата Максуел Райт се разписа за „Ийст Стърлинг“ в последната минута на мача срещу „Куинс Парк“ и донесе драматична победа на домакините. „Шайър“ имаха ранни шансове за гол още в началото на срещата, играна на „Охълвю“. Пропуски направиха Джордан Кеърни и Рос Гилмор. Като цяло гостите от „Куинс Парк“ владееха повече топката и също създадоха добри шансове пред вратата на Долан. Двете нули в резултата обаче се запази до почивката.

В 57 минута Дейвид Маккена използва центриране на Найтън Шепърд и заби топката в горния ъгъл на вратата, пазена от Дейвид Мюър за 1:0. „Куинс“ все пак успяха да изравнят с попадение на Шон Бърнс в 79 мин. Когато всички вече очакваха двата отбора да си поделят точки падна изненадващият гол на Райт, който попари надеждите на „паяците“, които само могат да съжаляват, че изпуснаха шанса да си тръгнат с положителен актив от това гостуване. Те отправиха цели 17 удара към вратата на домакините, но отново, както често напоследък имаха доста нисък коефициент на полезно действие пред гола.

„Ийст Стърлинг“ – „Куинс Парк“ 2–1
1:0 Шепърд – 57′, 1:1 Бърнс – 79′, 2:1 Райт – 90’+3

„Куинс Парк“: 1. Мюър, 2. Ролстън, 3. Гибсън, 4. Бери, 5. Уортън (73′), 6. Бати, 7. Уудс, 8. Маккърнън, 9. Картър (63′), 10. Дуган (77′), 11. Бърнс.
Рез.: 20. О’Бойл, 12. Брадли (73′), 14. Галт (63′), 15. Маклийш, 16. Макелрой (77′), 17. Маквей, 18. Митчъл

Ст. „Охълвю Парк“, Стенхаусмюър, 316 зр.