Изстрадана, но заслужена победа в продължението срещу „Арброут“

Коментарите са изключени за Изстрадана, но заслужена победа в продължението срещу „Арброут“
Ценна победа в края за "Куинс". Сн. Queen’s Park Official Fаcebook Page

Ценна победа в края за „Куинс“. Сн. Queen’s Park Official Fаcebook Page

След злощастното поражение през седмицата у дома срещу „Анан“ момчетата на Макфърсън успяха частично да се реабилитират с успех при домакинството си на „Арброут“.

Победата обаче съвсем не дойде леко за „Куинс“ и те трябваше да се борят до последните минути за трите точки. Домакините все пак първи откриха резултата. В 33 минута един остър пас на Крис Дуган беше посрещнат от Пол Уудс и той с хубав удар в горния ъгъл изведе „паяците“ напред в резултата 1:0. В 54 мин. Кейн Хестър противно на очакванията изравни за гостите.

„Куинс“ доминираха над своя противник като отправиха цели 18 удара към вратата на „Арброут“, но трябваше да чакат до продълженията на мача, за да им се усмихне щастието. В 91 минута Райън Макгийвър вкара победното попадение за 2:1 и с това задържа „Куинс“ на ръба на зоната за плейофи в Лига 2.

„Куинс Парк“ – „Арброут“ 2–1
1:0 Уудс – 32′, 1:1 Хестър – 54′; 2:1 Макгийвър – 90′(+1)

„Куинс Парк“: 1. Мюър, 2. Митчъл, 3. Маклийш, 4. Бери (25′), 5. Макгийвър, 6. Уортън, 7. Уудс, 8. Маккърнън, 9. Дуган, 10. Галт (79′), 11. Бърнс (70′).
Рез.: 20. Джордж, 12. Брадли (70′), 14. Хупър, 15. Хайнс (79′), 16. Мортимър, 17. Маквей, 18. Бати.