„Паяците“ засилиха „Шайър“ към Лоуланд лигата

Коментарите са изключени за „Паяците“ засилиха „Шайър“ към Лоуланд лигата

Ladbrokes

„Куинс Парк“ подсилиха своите шансове за плейофи след класическа победа с 3:0 като гости на закъсалия в дъното на класирането тим на „Ийст Стъринг“.

Джейми Маккърнън откри резултата от дузпа в 13 минута, след като Рос Фишър фаулира Пол Уудс в наказателното поле.

Вини Бери покачи резултата на 2:0 в 40 мин. при едно центриране на Дейвид Галт. А секунди преди съдийския сигнал за почивка на полувремето Пол Уудс затвърди добрата си игра, отбелязвайки третия гол в мача.

През второто полувреме гостите от Глазгоу пропуснаха добри шансове да увеличат още резултата в своя полза, докато обезверените „Шайър“ трудно създаваха някаква положения в атака.

„Ийст Стърлинг“ – „Куинс Парк“ 0:3
0:1 Маккърнън – 13′ (д), 0:2 Бери – 40′, 0:3 Уудс – 45’+1

„Куинс Парк“: 1. Мюър, 2. Маклийш, 3. Бърнс, 4. Бери, 5. Уортън, 6. Гибсън, 7. Уудс, 8. Маккърнън (61′), 9. Дуган (75′), 10. Галт, 11. Брадли (45′).
Рез.: 20. Джордж, 12.Картър (75′), 14. Митчъл, 15. Маквей (61′), 16. Браун (45′), 17. Инес, 18. Фой.

Ст. „Охълвю Парк“, Стенхаусмюър, 312 зр.