Шокираща загуба от „Стени“ у дома

Коментарите са изключени за Шокираща загуба от „Стени“ у дома

Неприятна загуба записа „Куинс Парк“ на „Хемпдън“ срещу слабака „Стенхаусмюър“. Това беше и втора поредна с разлика от 3 гола. Проблемите в атака за домакините бяха очевидни в този мач срещу най-слабата защита в Лига 1.

Гостите откриха резултата в мача в 28 мин. чрез Гилейни. А първия шанс в атака за „Куинс“ дойде едва в 40 минута. Малко преди края на полувремето удар с глава на Къминс беше изчистен от голлиният на „Стени“. Вместо обрат, още в 49 мин. домакините останаха с 10 човека за червен картон на Фодърингам, съпроводен с дузпа за гостите. Тя беше реализирана от Макменамин за 0:2. В 67 мин. Рой вкара проби за трети път вратата на Мюър и унищожи всички надежди на „Куинс“ за измъкване от сложната ситуация.

За съжаление този мач беше и официално изпращане на Тони Куин, който прекрати състезателната си кариера след близо 400 мача в „черно-бялата“ фланела.

„Куинс Парк“ – „Стенхаусмюър“ 0–3
0:1 Гилейни – 28′, 0:2 Макменамин – 49’/д/, 0:3 Рой – 67′

„Куинс Парк“: 1. Мюър, 2. Милън, 3. Маклийш, 4. Фодърингам /чк – 49’/, 5. Макгийвър, 6. Къминс, 7. Уудс (57′), 8. Милър (71′), 9. Малоун (51′), 10. Браун, 11. Заната.
Рез.: 12. Уот (57′), 14. Маквей, 15. Уортън, 16. Гибсън, 17. Маккърнън (51′), 18. Брейди (71′), 19. Макфърсън.